NÁHRADKO.CZ

Spustili jsme novou verzi internetových obchodů. Služba NÁHRADKO.CZ vznikla jako projekt 1.SDZP družstva v rámci snahy zpříjemnit našim zákazníkům orientaci a nákup v jednotlivých internetových obchodech s náhradním plněním, které družstvo provozuje již řadu let. Projekt plánujeme postupně rozšiřovat o další obchody, partnerské chráněné dílny a také o spoustu dalších užitečných a originálních funkcí.

Stále ladíme drobné technické detaily a nedostatky, proto uvítáme každou zprávu pokud něco případně nebude fungovat podle očekávání a jsme vděční za jakýkoliv názor na to co se Vám na nových obchodech líbí nebo nelíbí, či co byste změnili nebo doplnili.

Staré obchody na adrese shop.1sdzp.cz poběží ještě nějakou dobu souběžně, ale již je nebudeme aktualizovat a zákaznické účty budeme postupně převádět pod Náhradko.cz. Všichni zákazníci budou o převodu uživatelského účtu informováni e-mailem. V případě jakýchkoliv dotazů či problémů se prosím obracejte na obchodní oddělení nebo technickou podporu.

Co to je a jak funguje Náhradko.cz?

Odpovědi na časté dotazy a tipy pro nakupování…

FACEBOOK: www.facebook.com/NAHRADKO

NÁHRADKO.CZ

Ověřené náhradní plnění